Biertap tafelmodel
Producteigenschappen
Omschrijving
Biertap tafelmodel, handig tijdens bijvoorbeeld feestjes thuis en kleinschailige evenementen. Deze biertap heeft geen apart koolapparaat en/of flessen nodig u kunt de biertap aansluiten op het stroomnet (230 V). Het is slechts een kwestie van het fust naar uw keuze aansluiten, het apparaat aanzetten en na ongeveer 20 minuten na installatie is de biertap al klaar voor gebruik.
Het bier wordt koud getapt, waardoor u ook geen aparte koeling nodig heeft om de fusten te koelen. Houdt er wel rekening mee dat hoe warmer het fust is (bijvoorbeeld bij warm weer) de tapsnelheid terug loopt i.v.m. terugkoelen van het bier. De tap heeft een capaciteit van gemiddeld 1 biertje per +/- 35 á 40 seconden en is hiermee geschikt voor diverse soorten kleinschalige feestjes en minder geschikt voor grote evenementen. De tap is tevens voorzien van een lekbak.
Optioneel kunt u kiezen uit verschillende bierfusten, maar ook kunt u een spoelbakje met borstel en schoonmaakmiddel bijbestellen om de bierglazen tussendoor te reinigen.
Regelt u uw eigen bierfusten? geef dan bij het bestellen aan welke koppeling u nodig heeft. De koppelingen verschillen namelijk per fust.
Extra Productopties
Bierglas (krat 25 stuks)
1 dag € 8,49
Incl. BTW
Bierglas (krat 25 stuks)
Kabelhaspel 25 meter
1 dag € 9,99
Incl. BTW
Kabelhaspel 25 meter
Consumptiebonnen - bier (250 stuks)
€ 9,99
Incl. BTW
Consumptiebonnen - bier-wijn (250 stuks)
€ 9,99
Incl. BTW
Bierafstrijker
1 dag € 0,99
Incl. BTW
Bierafstrijker
Spoelset voor bierglazen
1 dag € 7,50
Incl. BTW














